Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Prensipleri


Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle, internet kullanımın yaygınlaşması sonucunda, farklı amaçlara yönelik olarak hizmet veren internet sitelerinin sayısı da artmıştır. Ancak, her siteden, kullanıcı haklarına dayalı güvenli hizmet almak mümkün değildir. Bilgi, paylaşım ve haber adına aranan her şeyin bulunabileceği sitemiz, yasal gerekliliklere uygun şekilde, gizlilik ve güvenlik prensipleri çerçevesinde hizmet vermektedir. Google Gizlilik Politikasına uygun olarak verdiğimiz hizmet sayesinde, kişisel güvenliği en üst seviyelerde tutmaktayız.

Sitemizde, telif hakları ve tüm sorumluluğu yazarlara ait olan yazıların, izinsiz kullanımı ve paylaşımı için Google politikalarına ve hukuki kurallara göre profesyonel hizmet verilmektedir. Hizmet politikamız dahilinde, sitemizde yayınlanan verilerin nereden ve ne şekilde toplandığı ile yazarlarına ait bilgileri, hukuki gerekler çerçevesinde, sorumluluğu yazarlara ait olacak şekilde yayınlamaktayız. Site kullanımında, hem site sahibi hem de kullanıcılar için en ön plandaki şey, kullanım koşulları ile gizlilik politikasına dayalı hizmettir. Sitemiz, hem kendi hem de kullanıcı güvenliğini sağlamak adına, yayınladığı tüm bilgilerin kaynağı belli olmakla birlikte, yasalara aykırı herhangi bir davranışta yönetimle iletişime geçildiği takdirde, uyarı-ceza sistemini uygulamaktadır. Sitemizde verilen hizmetlerden faydalanan her kullanıcı, kullanım koşulları ve gizlilik koşullarıyla ilgili yapılacak değişiklikleri, kabullenmiş sayılır. Sitemizde yer alan verilerin değiştirilme hakkı gizli tutulmakla birlikte, kullanıcılara kaliteli ve güvenli hizmet vermek için Google politikalarına dayalı bir sistem uygulanmaktadır. Sitede yayınlanan verilerin izinsiz şekilde kullanımı sonrasında, içeriğin değiştirilmesi ve uyar kaldır sisteminin uygulanması, kullanım koşullarının temelini oluşturmaktadır. Siteye üye olan ve veri ekleyen ya da hizmetlerden faydalanan herkes, gizlilik ve güvenlik politikasına dair her uygulamayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemiz, kullanıcıların, hukuka uygun şeklide şahsi isteklerine göre paylaşım yapmalarını sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Yasal gerekliliklere uygun şekilde işlem yapan herkes, sitenin hizmetlerinden sınırsız olarak faydalanabilir. Sitede kullanıcıların yaptığı he işlemin cezai sorumluluğu kendilerine aittir. Hukuksuz herhangi bir paylaşımda, mail adresimizden bizimle iletişime geçilmesi takdirde yönetim olarak biz, gizlilik politikamızın ihlaline yaptırım olarak gereken uyarı ve kaldırma ile, siteden uzaklaştırma gibi yaptırımları uygulamaktayız.

Sitemizin üyeleri ve ziyaretçileri, Google politikalarına uygun gizlilik kuralları ve kullanım koşullarına uygun doğrultuda paylaşımları kullanabilir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, gizlilik prensipleri doğrultusunda kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Sitemizde, kullanıcılara kaliteli hizmet vermek ve siteyi özgün şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla, yasal yükümlülükleri dahilinde Google politikaları kapsamında profesyonel hizmet verilmektedir. Siteye giriş yapan herkes, belirtilen yükümlülükleri kabul ederek hizmetlerden faydalanabilir.